O nas

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się — ze wszystkich sił — tego, czego pragnie.

Paulo Coelho

Kim jesteśmy
Powyższa dewiza idealnie oddaje to, czym zajmujemy się na co dzień. To właśnie praca z dziećmi uczy nas czerpania radości z każdej chwili, daje siłę i motywację do dalszego działania.

Firma ModraSova od 2007 roku zaprzyjaźnia z kreatywnością dzieci i młodzież z całej Polski. Nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że każdego dnia wywołujemy uśmiech na dziecięcych twarzach. Dbamy o to, aby uczestnicy naszych warsztatów czerpali z nich to co najważniejsze w życiu, czyli otwarty umysł i kreatywne spojrzenie na świat. Nasi animatorzy codziennie odkrywają wśród dzieci talenty artystyczne i rozwijają twórczą postawę. To co robimy sprawia nam ogromną radość i pomaga się rozwijać. W trosce o coraz większe dziecięce potrzeby powiększamy bazę naszych warsztatów, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych warsztatach?
Dlaczego my?
Nasze warsztaty są dostosowane do wieku uczestników. Zajęcia dla przedszkolaków są prowadzone w inny sposób, niż dla młodzieży z gimnazjum. Dbamy o to, aby zajęcia były prowadzone rzetelnie i cieszyły wszystkich uczestników
Warsztaty prowadzimy na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie dojechać do Państwa placówki, bez względu na to ile kilometrów nas dzieli. Termin i godziny warsztatów są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Materiały, na których pracujemy posiadają atesty, są pierwszorzędnej jakości, dzięki czemu nie są groźne dla uczestników. Wykonywane ozdoby są przetestowane i bezpieczne.
POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
SZYMON GRUDZIŃSKI
teoretyczny myśliciel
Szef wszystkich szefów. Wie, co dzieci kochają najbardziej, ponieważ wychowuje dwójkę swoich. Jego innowacyjne pomysły nigdy się nie kończą, a wszystko co wymyśli musi się udać. Uważa, że jego pracownicy są najlepsi, dlatego nie lubi wydawać im poleceń. W wolnym czasie gra w siatkówkę, pływa i biega.
KLAUDIA BARANIECKA
entuzjastyczna perfekcjonistka
Perfekcyjna i zawsze uśmiechnięta. Mimo genialnych pomysłów szefa zawsze wtrąci swoje 3 grosze. Nie poddaje się zanim nie osiągnie swojego celu. Dużo mówi i kocha dzieci, które ją słuchają. Według niej doba ma za mało godzin i lato jest zbyt krótkie. Relaksuje się słuchając muzyki na świeżym powietrzu.
JAKUB CIESIELSKI
dusza zespołu
Wesoły i tajemniczy. Mimo młodego wieku uparcie dąży do swojego życiowego celu. Swoje doświadczenie z dziećmi poszerza na eventach i warsztatach. Majsterkowicz- firmowy MacGyver, z niczego zrobi wszystko. Jego motto życiowe: „żyj tak, aby każdemu sprawiać uśmiech”. Uwielbia zajęcia na siłowni i jazdę motocyklem.
MICHAŁ MOTŁAWSKI
praktyczny wykonawca
Szef do zadań specjalnych. Kolega Szymona. Do wszystkiego podchodzi z humorem i ciężko go zdenerwować. Jest inżynierem budownictwa, dzięki czemu potrafi zbudować zorganizowany zespół, lubiący swoją pracę. Każdą wolną chwilę spędza ze swoją rodziną, która jest dla niego najważniejsza.
MALWINA DŁUGOKĘCKA
dusza artystyczna
Zorganizowana i młoda studentka prawa. Lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom i spełniać swoje marzenia. Praca z dziećmi i młodzieżą daje jej ogromną satysfakcje, szczególnie wtedy, gdy wie, że sprawia radość innym. W każdym stara się znaleźć coś pozytywnego, nie potrafi krzyczeć i się złościć. Kocha tańczyć i spać.
BARTOSZ GOCZKOWSKI
pomocna dłoń
Młody, ambitny i wysportowany. Kapitan drużyny piłkarskiej. Zawsze pojawia się tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Nie potrafi odmawiać. W pracy z dziećmi wie, kiedy powinien być stanowczy, a kiedy może się pośmiać. Uwielbia podróże, najbardziej te, które dostarczają mu ciekawych wrażeń i nowych doświadczeń.