SPOTKANIE Z AMERYKĄ POŁUDNIOWĄ

SPOTKANIE Z AMERYKĄ POŁUDNIOWĄ

Nasz podróżnik – prelegent, odwiedzi Waszą placówkę. Przywiezie ze sobą wyjątkowe rekwizyty z Ameryki Południowej: talizmany, amulety, ubrania, ozdoby, biżuterię oraz wiele innych. Najważniejsza jednak jest unikalna wiedza prowadzącego połączona z łatwością przekazania jej w przystępny sposób wszystkim uczestnikom zajęć. Opowieść o Ameryce Południowej, wzbogacona będzie prezentacją slajdów ukazujących różnorodność, geograficzną i kulturową państw tego kontynentu.

Zajęcia przebiegają w formie prelekcji oraz poprzez poznawanie przez dzieci dostarczonych przez nas charakterystycznych przedmiotów. Uczestnicy zajęć usłyszą opowieści o Brazylii, Peru, Wenezueli, Chile, Urugwaju i pozostałych państwach kontynentu. Dowiedzą się mnóstwa ciekawostek. Opowiemy o tradycjach i obyczajach panujących w różnych częściach kontynentu amerykańskiego.

Warsztaty prowadzone są w swobodny sposób umożliwiający uczestnikom panelu luźną rozmowę z prelegentem, wymianę zdań i spostrzeżeń, a także konfrontację własnej wiedzy z informacjami uzyskanymi od naszego podróżnika.

Zdjęcia z warsztatów
  • Wiek uczestników od 3 lat
  • Max. liczba osób w jednej grupie 30
  • Czas zajęć czas trwania zajęć dla jednej grupy - ok. 45 minut
  • Placówki przedszkola, szkoły, biblioteki, domy kultury
  • Materiały slajdy, plansze, mapy, unikalne rekwizyty
  • Cena Ostateczna cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz lokalizacji warsztatów. Zapraszamy do kontaktu