Warsztaty mydlarskie to niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać pachnące i idealne do kąpieli mydło. Zajęcia pozwalają przenieść uczestników w pachnący świat mydła, umożliwiają poznanie mydlarskiej historii i pobudzenie kreatywnego myślenia.

Opis warsztatów

Zestaw "zrób to SAM" to idealny sposób na kreatywne spędzenie czasu w domu. Zabawa z kreatywnymi zestawami to niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać pachnące i idealne do kąpieli mydło.

Zajęcia pozwalają przenieść uczestników w pachnący świat mydła, umożliwiają poznanie mydlarskiej historii i pobudzenie kreatywnego myślenia. Uczestnicy samodzielnie wybierają kształt, dekorują ozdobami, nadają mydełkom niepowtarzalny zapach i kolor. Uczestnicy wykonują dwa mydełka, które pakują, a następnie mogą wykorzystać.

ZESTAW „ZRÓB TO SAM” ZAWIERA:
Wszelkie materiały potrzebne do wykonania mydełek (glicerynę, mydlarskie ozdoby, barwniki, olejki, woreczki do zapakowania)oraz pisemną instrukcję wykonania.

Ponadto wysyłamy film, który pokazuje wykonanie zadania krok po kroku.

Istnieje możliwość rezerwacji terminu realizacji warsztatów ONLINE NA ŻYWO dla grupy zamkniętej np. dla firmy. Możliwe prowadzenie transmisji ze studia z jedną kamerą lub z trzema kamerami.

  • Czas zajęć

    ok. 45 min
  • Materiały

    gliceryna, ozdoby mydlarskie, foremki, olejki i barwniki, materiały potrzebne do zapakowania mydeł
  • Cena

    od 20 PLN netto
Zapytaj o szczegóły