Czy myślicie, że znacie już wszystkie sposoby malowania na kartce papieru? Jeśli farby, kredki, flamastry i pastele są wszystkim znane, czas na odkrycie zupełnie nowego patentu!

Opis warsztatów

Czy myślicie, że znacie już wszystkie sposoby malowania na kartce papieru? Jeśli farby, kredki, flamastry i pastele są wszystkim znane, czas na odkrycie zupełnie nowego patentu! Od dziś naszej wyobraźni nie ograniczają żadne kontury! Malowanie piaskiem jest najciekawszą formą „przesypania” kolorowych fantazji na papier.

Te kreatywne zajęcia pozwolą odkryć nowe umiejętności, trenować precyzję i staranność z jaką powinniśmy pracować na co dzień. Każdy obrazek idealnie zmieści się w przygotowanej przez nas antyramie, która zawieszona na ścianie będzie codziennie przypominać o wspaniałej zabawie i gigantycznej wyobraźni drzemiącej w każdym z nas.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają barwny rysunek tylko i wyłącznie za pomocą piasku drobno i gruboziarnistego. Malowanie piaskiem daje nieograniczone możliwości stworzenia ozdoby o dowolnym kształcie, kolorze i wielkości.


  • Czas zajęć

    ok. 45 min
  • Materiały

    torby, farby
  • Cena

    Ostateczna cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz lokalizacji warsztatów.
Zapytaj o szczegóły