Podróż w egzotyczne miejsce bez wychodzenia z sali lekcyjnej…? To możliwe, gdyż egzotyczne miejsce „przyjedzie” do Was.

Opis warsztatów

Nasz podróżnik – prelegent, odwiedzi Waszą placówkę. Przywiezie ze sobą wyjątkowe rekwizyty z Ameryki Południowej: talizmany, amulety, ubrania, ozdoby, biżuterię oraz wiele innych. Najważniejsza jednak jest unikalna wiedza prowadzącego połączona z łatwością przekazania jej w przystępny sposób wszystkim uczestnikom zajęć. Opowieść o Ameryce Południowej, wzbogacona będzie prezentacją slajdów ukazujących różnorodność, geograficzną i kulturową państw tego kontynentu.

Zajęcia przebiegają w formie prelekcji oraz poprzez poznawanie przez dzieci dostarczonych przez nas charakterystycznych przedmiotów. Uczestnicy zajęć usłyszą opowieści o Brazylii, Peru, Wenezueli, Chile, Urugwaju i pozostałych państwach kontynentu. Dowiedzą się mnóstwa ciekawostek. Opowiemy o tradycjach i obyczajach panujących w różnych częściach kontynentu amerykańskiego.

Warsztaty prowadzone są w swobodny sposób umożliwiający uczestnikom panelu luźną rozmowę z prelegentem, wymianę zdań i spostrzeżeń, a także konfrontację własnej wiedzy z informacjami uzyskanymi od naszego podróżnika.

 • Wiek uczestników

  od 3 lat
 • Max. liczba osób w jednej grupie

  30

  Możliwość realizacji wielu warsztatów pod rząd

 • Czas zajęć

  ok. 45 minut
 • Placówki

  przedszkola, szkoły, biblioteki, domy kultury
 • Materiały

  slajdy, plansze, mapy, unikalne rekwizyty
 • Cena

  Ostateczna cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz lokalizacji warsztatów. Zapraszamy do kontaktu
Zapytaj o szczegóły