Podróż w egzotyczne miejsce bez wychodzenia z sali lekcyjnej…? To możliwe, gdyż egzotyczne miejsce „przyjedzie” do Was.

Opis warsztatów

Nasz podróżnik – prelegent, odwiedzi Waszą placówkę .Przywiezie ze sobą wyjątkowe rekwizyty z Australii: bumerangi, aborygeńskie rzeźbione miseczki, nasiona australijskich rośli oraz wiele innych. Najważniejsza jednak jest unikalna wiedza prowadzącego połączona z łatwością przekazania jej w przystępny sposób wszystkim uczestnikom zajęć. Opowieść o Australii, wzbogacona będzie prezentacją slajdów ukazujących piękno i różnorodność tego niezwykłego kontynentu.

Zajęcia przebiegają w formie prelekcji oraz poprzez poznawanie przez dzieci dostarczonych przez nas charakterystycznych dla Australii przedmiotów. Uczestnicy zajęć usłyszą opowieści o Australii, legendy i mnóstwo ciekawostek. Opowiemy o rdzennych mieszkańcach, tradycjach i obyczajach panujących w różnych częściach tego kontynentu.

Warsztaty prowadzone są w swobodny sposób umożliwiający uczestnikom panelu luźną rozmowę z prelegentem, wymianę zdań i spostrzeżeń, a także konfrontację własnej wiedzy z informacjami uzyskanymi od naszego podróżnika.

 • Wiek uczestników

  od 3 lat
 • Max. liczba osób w jednej grupie

  30

  Możliwość realizacji wielu warsztatów pod rząd

 • Czas zajęć

  ok. 45 minut
 • Placówki

  przedszkola, szkoły, biblioteki, domy kultury
 • Materiały

  slajdy, plansze, mapy, unikalne rekwizyty
 • Cena

  Ostateczna cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz lokalizacji warsztatów. Zapraszamy do kontaktu
Zapytaj o szczegóły