W czasach,gdy w tak dużym stopniu kładzie się nacisk na indywidualizm chyba każdy chciałby posiadać swoje niepowtarzalne, oryginalne naczynie takie jak kubek czy filiżanka na ulubiony napój.

Opis warsztatów

W czasach, gdy w tak dużym stopniu kładzie się nacisk na indywidualizm chyba każdy chciałby posiadać swoje niepowtarzalne, oryginalne naczynie, takie jak kubek czy filiżanka na ulubiony napój. Nasze warsztaty kreatywne dają szansę na wyjątkowe ozdobienie naczynia przy pomocy specjalnych farb lub pisaków do ceramiki. Jedynym ograniczeniem na zajęciach jest powierzchnia do ozdabiania. Autorskie projekty upiększą kubki, filiżanki, spodeczki, a nawet doniczki, a konkretny projekt graficzny zostanie utrwalony poprzez „wypalenie” w piekarniku. Malowanie kubków ceramicznych to znakomite połączenie zabawy ze sztuką użytkową.

Doskonale wiemy, jak dużo radości sprawia najmłodszym możliwość własnoręcznego zdobienia przedmiotów codziennego użytku. Z naszą pomocą każdy maluch ma szansę urzeczywistnić swoją artystyczną wizję i utrwalić ją na ceramicznym naczyniu. Doświadczeni animatorzy zadbają o odpowiednią atmosferę podczas zajęć i w razie potrzeby wesprą najmłodszych uczestników. Dostarczamy wszystkie niezbędne materiały, z pomocą których każdy ma możliwość zrealizować własny projekt. Zapewniamy nie tylko ceramikę, ale także farby w najróżniejszych kolorach. Nasi pracownicy dbają także o czystość stanowisk pracy. Stosujemy odpowiednie nakrycia na stoły, aby zapobiec ich zabrudzeniom. Dokładnie sprzątamy po skończonych zajęciach. Malowanie ceramiki to ciekawy sposób na nietypową lekcję plastyki lub techniki. Jesteśmy otwarci na sugestie nauczycieli – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem naszej strony internetowej, aby ustalić szczegóły..

Warsztaty malowania kubków ceramicznych trwają godzinę lekcyjną (45 minut). Jesteśmy w stanie zorganizować je na przykład w przedszkolu, szkole, bibliotece czy domu kultury. Każda grupa może liczyć nie więcej niż 30 uczestników, jednak podczas ustaleń indywidualnych możemy zorganizować kilka zajęć następujących po sobie. Dzieci zabierają do domu ozdobione przez siebie naczynia, które są dla nich atrakcyjną pamiątką. To znakomity sposób na rozbudzenie wyobraźni artystycznej.

 • Wiek uczestników

  od 4 lat
 • Max. liczba osób w jednej grupie

  30

  Możliwość realizacji wielu warsztatów pod rząd

 • Czas zajęć

  ok. 45 minut
 • Placówki

  przedszkola, szkoły, biblioteki, domy kultury
 • Materiały

  ceramika, farby
 • Cena

  Ostateczna cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz lokalizacji warsztatów. Zapraszamy do kontaktu
Zapytaj o szczegóły