Zestaw "zrób to SAM" to idealny sposób na kreatywne spędzenie czasu w domu. Zabawa z kreatywnymi zestawami to niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać obrazek malowany piaskiem. Ten zestaw pozwala odkryć nowe umiejętności, trenować precyzję i staranność z jaką powinniśmy pracować na co dzień.

Opis warsztatów

Zestaw "zrób to SAM" to idealny sposób na kreatywne spędzenie czasu w domu, w szkole lub czy przedszkolu.

Zabawa z kreatywnymi zestawami to niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać obrazek malowany piaskiem. Ten zestaw pozwala odkryć nowe umiejętności, trenować precyzję i staranność z jaką powinniśmy pracować na co dzień.

Dzięki zestawowi dzieci wykonają barwny rysunek tylko i wyłącznie za pomocą pisaku drobnoziarnistego. Malowanie piaskiem daje nieograniczone możliwości stworzenia ozdoby o dowolnym kształcie, kolorze i wielkości. Możemy wykonać księżniczkę z bajki, ulubione zwierzątko czy wazon z kwiatami z okazji Dnia Mamy.

ZESTAW „ZRÓB TO SAM” ZAWIERA:
Wszelkie materiały potrzebne do wykonania obrazka (wydrukowane obrazki, piasek kolorowy, klej, patyczki higieniczne) oraz instrukcję wykonania.

Ponadto wysyłamy film, który pokazuje wykonanie zadania krok po kroku.

Istnieje możliwość rezerwacji terminu realizacji warsztatów online na żywo dla grupy zamkniętej np. dla firmy, szkoły czy przedszkola.

 • Wiek uczestników

  3+
 • Max. liczba osób w jednej grupie

  25

  Możliwość realizacji wielu warsztatów pod rząd

 • Czas zajęć

  30 MIN
 • Placówki

  szkoły, przedszkola, biblioteki, ośrodki kultury, galerie handlowe
 • Materiały

  kolorowanki, piasek kolorowy, klej
 • Cena

  20
Zapytaj o szczegóły