Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się — ze wszystkich sił — tego, czego pragnie.

Paulo Coelho

0
zrealizowanych imprez
0
uczestników
0
lat na rynku
0%
powracających klientów

Modra Sova
Kim jesteśmy

Powyższa dewiza idealnie oddaje to, czym zajmujemy się na co dzień. To właśnie praca z dziećmi uczy nas czerpania radości z każdej chwili, daje siłę i motywację do dalszego działania.

Firma ModraSova od 2007 roku zaprzyjaźnia z kreatywnością dzieci i młodzież z całej Polski. Nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że każdego dnia wywołujemy uśmiech na dziecięcych twarzach. Dbamy o to, aby uczestnicy naszych warsztatów czerpali z nich to co najważniejsze w życiu, czyli otwarty umysł i kreatywne spojrzenie na świat. Nasi animatorzy codziennie odkrywają wśród dzieci talenty artystyczne i rozwijają twórczą postawę. To co robimy sprawia nam ogromną radość i pomaga się rozwijać. W trosce o coraz większe dziecięce potrzeby powiększamy bazę naszych warsztatów, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego my?

Dbamy o to, aby uczestnicy naszych warsztatów czerpali z nich to co najważniejsze w życiu, czyli otwarty umysł i kreatywne spojrzenie na świat. Nasi animatorzy codziennie odkrywają wśród dzieci talenty artystyczne i rozwijają twórczą postawę.

Dostosowanie do wieku

Nasze warsztaty są dostosowane do wieku uczestników. Zajęcia dla przedszkolaków są prowadzone w inny sposób, niż dla młodzieży z gimnazjum. Dbamy o to, aby zajęcia były prowadzone rzetelnie i cieszyły wszystkich uczestników

Zajęcia w całej Polsce

Warsztaty prowadzimy na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie dojechać do Państwa placówki, bez względu na to ile kilometrów nas dzieli. Termin i godziny warsztatów są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Bezpieczne materiały

Materiały, na których pracujemy posiadają atesty, są pierwszorzędnej jakości, dzięki czemu nie są groźne dla uczestników. Wykonywane ozdoby są przetestowane i bezpieczne.