Na warsztatach uczestnicy mają możliwość zbudować własny poduszkowiec i poznać jego działanie i zastosowanie.

Opis warsztatów

Codziennie mamy do czynienia z prawami fizyki, nawet wówczas gdy nie jesteśmy tego Świadomi. Zasady dynamiki Newtona, zasada zachowania pędu i wiele innych zjawisk przyrodniczych otacza nas w codziennym życiu. Warsztaty fizyczno-magiczne to wspaniała możliwość zapoznania się z różnego rodzaju eksperymentami, które w przystępny sposób tłumaczą podstawowe zasady rządzące światem fizyki.

Na warsztatach uczestnicy mają możliwość zbudować własny poduszkowiec i poznać jego działanie i zastosowanie. Zabierają go ze sobą, aby przekazać nowo zdobytą wiedzę fizyczną rodzinie. Podczas prowadzonych zajęć można skorzystać z możliwości poruszania się na modelowym poduszkowcu o nietypowej budowie.

Wszystkie przeprowadzane eksperymenty są dostosowane do wieku uczestników. Zapewniamy wszelkie materiały potrzebne do zrealizowania zajęć.

Zajęcia trwają około 45 minut. Prowadzimy je w szkołach, przedszkolach, domach kultury i bibliotekach. Możemy przeprowadzić zajęcia dla kilku grup jednego dnia, każda grupa może liczyć maksymalnie 30 osób.

 • Wiek uczestników

  od 3 lat
 • Max. liczba osób w jednej grupie

  30

  Możliwość realizacji wielu warsztatów pod rząd

 • Czas zajęć

  ok. 45 minut
 • Placówki

  przedszkola, szkoły, biblioteki, domy kultury
 • Materiały

  sprzęt laboratoryjny i odczynniki
 • Cena

  Ostateczna cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz lokalizacji warsztatów. Zapraszamy do kontaktu.
Zapytaj o szczegóły