Czy myślicie, że znacie już wszystkie sposoby malowania na kartce papieru? Jeśli farby, kredki, flamastry i pastele są wszystkim znane, czas na odkrycie zupełnie nowego patentu!

Opis warsztatów

Czy myślicie, że znacie już wszystkie sposoby malowania na kartce papieru? Jeśli farby, kredki, flamastry i pastele są wszystkim znane, czas na odkrycie zupełnie nowego patentu! Od dziś naszej wyobraźni nie ograniczają żadne kontury! Malowanie piaskiem jest najciekawszą formą „przesypania” kolorowych fantazji na papier.

Te kreatywne zajęcia pozwolą odkryć nowe umiejętności, trenować precyzję i staranność z jaką powinniśmy pracować na co dzień. Każdy obrazek idealnie zmieści się w przygotowanej przez nas antyramie, która zawieszona na ścianie będzie codziennie przypominać o wspaniałej zabawie i drzemiącej w nas wyobraźni.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają barwny rysunek tylko i wyłącznie za pomocą piasku drobno i gruboziarnistego. Malowanie piaskiem daje nieograniczone możliwości stworzenia ozdoby o dowolnym kształcie, kolorze i wielkości. Za pomocą tego specyficznego materiału można wykonać księżniczkę z bajki, ulubione zwierzątko czy wazon z kwiatami z okazji Dnia Mamy. Jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia. Nasze warsztaty doskonale sprawdzają się nie tylko w szkołach, ale i w punktach przedszkolnych. Już trzyletnie dzieci śmiało mogą brać w nich udział – doświadczeni animatorzy pomogą najmłodszym uczestnikom w realizacji artystycznych wizji. Malowanie piaskiem wspaniale wyzwala kreatywność w każdym dziecku. Oryginalne prace nie są trudne do wykonania, co pozwala maluchom uwierzyć we własne umiejętności. Gwarantujemy kompleksową organizację zajęć, a także dostarczamy niezbędnych do zajęć materiałów. Uczestnicy mają do dyspozycji kwarc barwiony w różnych odsłonach kolorystycznych, kleje oraz antyramy. Nie zapominamy o czystości stanowiska pracy. Nakrywamy stoły odpowiednim zabezpieczeniem i sprzątamy po skończonych zajęciach. Każdy z uczestników własnoręcznie wykonuje wymarzony obrazek z piasku, a następnie oprawia swoje dzieło w pasującą antyramę. Będzie to atrakcyjna pamiątka z warsztatów.

Możemy przeprowadzić zajęcia z malowania piaskiem w szkole, przedszkolu, domu kultury, bibliotece lub w dowolnej innej placówce – jesteśmy otwarci na propozycje. W naszych zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 30 dzieci. Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić orientacyjną wycenę – całkowita wysokość kosztów zależy od liczby uczestników oraz lokalizacji prowadzonych warsztatów. W większych placówkach edukacyjnych możemy przeprowadzać większą ilość zajęć, jedne po drugich – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

 • Wiek uczestników

  od 3 lat
 • Max. liczba osób w jednej grupie

  30

  Możliwość realizacji wielu warsztatów pod rząd

 • Czas zajęć

  ok. 45 minut
 • Placówki

  przedszkola, szkoły, biblioteki, domy kultury
 • Materiały

  kwarc barwiony, kleje, antyramy
 • Cena

  Ostateczna cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz lokalizacji warsztatów. Zapraszamy do kontaktu.
Zapytaj o szczegóły