Warsztaty świecowe to wspaniała możliwość stworzenia ozdoby, która zachowa się na długie lata.

Opis warsztatów

Nasze warsztaty świecowe zapewniają możliwość stworzenia wyjątkowej ozdoby. Zajęcia rozbudzają dziecięcą wyobraźnię oraz zmuszają do kreatywnego myślenia. Własnoręcznie stworzona świeca żelowa rozpala dziecięce uśmiechy i jest źródłem niemałej satysfakcji.

Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie kreują mozaikę z barwionego kwarcu, tworzą kompozycję z przeróżnych muszelek, suszonych owoców i kwiatów. Wybierają kolor i zapach parafinowego żelu, tworząc niepowtarzalne połączenie. Dowiadują się, jak własnoręcznie wykonać świece żelowe. Warsztaty rozbudzają w każdym uczestniku duszę artysty. Zrealizowanie zadania nie jest trudne dla kilkulatka, co pozwala mu uwierzyć we własne możliwości. Wykwalifikowani pracownicy cały czas służą swoją pomocą. Zajęcia są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków. Mogą w nich wziąć udział nawet trzylatki, które pod opieką animatorów będą miały szansę poznać nową formę kreatywnej zabawy. Nasze warsztaty świecowe znakomicie angażują wszystkie dzieci.

Zapewniamy ich kompleksową organizację – dostarczamy wszystkie niezbędne materiały. Mając dostęp do żelu parafinowego i wszelkich ozdób, mali artyści sami wybierają odpowiednie dodatki oraz zapach. Własnoręcznie mocują knoty i selekcjonują ozdoby, które zatopią w parafinie. Na koniec dbają o atrakcyjne zapakowanie świecy żelowej, aby mogła sprawdzić się w roli efektownego upominku. Animatorzy dbają o zachowanie czystości stanowisk pracy – zapewniamy nakrycia na stoły, aby ochronić je przed przypadkowym zabrudzeniem.

Zajęcia wspaniale rozwijają kreatywność zarówno u najmłodszych, jak i nieco starszych uczestników. Wykonana przez nich żelowa świeca może stać się prezentem, na przykład na Dzień Babci i Dziadka, ponieważ pięknie zapakowana uszczęśliwi każdego obdarowanego. Zapraszamy do skorzystania z oferty – warsztaty możemy przeprowadzić m.in. w szkole, przedszkolu, bibliotece czy domu kultury.

 • Wiek uczestników

  od 3 lat
 • Max. liczba osób w jednej grupie

  30

  Możliwość realizacji wielu warsztatów pod rząd

 • Czas zajęć

  ok. 45 minut
 • Placówki

  przedszkola, szkoły, biblioteki, domy kultury
 • Materiały

  żel parafinowy, barwione piaski, ozdoby, barwniki i olejki, materiały potrzebne do zapakowania
 • Cena

  Ostateczna cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz lokalizacji warsztatów. Zapraszamy do kontaktu.
Zapytaj o szczegóły